Startujemy za
Lokalizacja
Powiększ

Motocyklowy Show na Lotnisku w Szprotawie

Zapraszamy na Motocyklowy Show Extreme Trial Teamu w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka, który rozpocznie się 23 października o godzinie 9:30 na Lotnisku Szprotawa w Wiechlicy.

Niezapomniane emocje szykują się w niedziele 23.10.2016r. na Lotnisku Szprotawa w Wiechlicy, gdzie odbędzie się pokazowy show Przemka Kaczmarczyka (Extreme Trial Team) na motocyklu trialowym.

Przemek Kaczmarczyk od urodzenia mieszka w Nowym Targu i od najmłodszych lat interesował go sport, a szczególnie extremalny m.in. hokej na lodzie, Enduro, skoki spadochronowe. Jednak najbardziej wciągnął go trial motocyklowy w którym regularnie startuje w Mistrzostwach Polski w Trialu.

Widzom w ciągu swoich kilku występów zaprezentuje się na motocyklu Montesa Honda Cotta 300 – jednym z najbardziej zaawansowanych motocykli trialowych dostępnych obecnie na rynku.

Przemkowi sukcesy dają motywację i wytrwałość w dążeniu do poprawienia swoich umiejętności i osiągnięć sportowych. Jednak jak sam twierdzi: „Moim marzeniem i celem jest również szeroko rozumiana promocja tak wspaniałego sportu jakim jest trial. Chciałbym wzbudzić zainteresowanie tą dyscypliną w Polsce oraz zwrócić uwagę ludzi na osoby i firmy wspierające tę dziedzinę.”

Do największy sukcesów Przemka należą:

  • w 2004 roku- tytuł II Wicemistrza Polski w Klasie otwartej
  •  w 2005 roku- Wicemistrz Polski w Klasie otwartej
  • w 2006 roku- zdobycie tytułu Mistrza Polski w Klasie Otwartej oraz Wicemistrza Polski w Klasyfikacji Generalnej. W Drużynowych Mistrzostw Świata we Francji zajął VIII miejsce.
  • w 2007 roku Mistrz Polski Klasie Otwartej oraz Wice Mistrz polski Klasyfikacji Generalnej. W Trialu Narodów Anglia zajął VI miejsce
  • w 2008 roku - Tytuł Mistrza Polski Klasyfikacji Generalnej oraz Tytuł Mistrza Polski Klasyfikacji Otwartej
  • w 2009 roku udział w finale Enduro w Erzberg Rodeo w Austrii – najbardziej ekstremalnych zawodów na świecie.

Do zobaczenia w niedziele od 9:30. Czekamy na Was!

 

« powrót
 
Wyniki online Results online