Startujemy za
Lokalizacja

Informacje prasowe


25 października 2015 r.: INFORMACJA PRASOWA NR 5
Dreszczowiec pod Żaganiem 
Ostatni dzień zmagań w Baja Inter Cars przyniósł wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Losy tytułów mistrzowskich i pucharów w wielu grupach ważyły się do ostatnich kilometrów odcinków specjalnych. Zawodnicy rywalizowali na ciężkich próbach wytyczonych na poligonie pod Żaganiem.
 
 

          Do pobrania:

    Informacja prasowa nr 5


24 października 2015 r.: INFORMACJA PRASOWA NR 4
Mokro na Karlikach, szybko na lotnisku
Głęboka woda wdzierająca się do kabin, następnie szybka jazda na wymagającej nawigacyjnie próbie – sobotni dzień obfitował w trudności, nie wszystkim zawodnikom udało się osiągnąć metę. Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej poznamy jednak dopiero jutro.
 
 

          Do pobrania:

    Informacja prasowa nr 4


23 października 2015 r.: INFORMACJA PRASOWA NR 3
Terenówki na lotnisku
Dobrze przygotowany, szybki odcinek – to najczęściej powtarzane komentarze po prologu Baja Inter Cars. Wytyczona na lotnisku Szprotawa próba mierzyła blisko 6,4 km i poprowadzona była po łące. Rajdowcy pojawili się też na rynku w Szprotawie, gdzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie imprezy.
 

          Do pobrania:

    Informacja prasowa nr 3


 


22 października 2015 r.: Informacja prasowa nr 2
Kompletna obsada na Baja Inter Cars

Na listach zgłoszeń do Baja Inter Cars znalazło się 85 ekip. Wśród nich są wszyscy pretendenci do tytułu mistrzów Polski w klasyfikacji generalnej: Paweł Molgo, Piotr Białkowski i Marcin Łukaszewski. Przyjazd zapowiedzieli też zawodnicy z wolniejszych klas, którzy walczą o zwycięstwa w swoich kategoriach.

          Do pobrania:

    Informacja prasowa nr 2


 


7 października 2015 r.: Informacja prasowa nr 1

Wielki finał na poligonie

W okolicy Żagania i Szprotawy szykuje się prawdziwa batalia. Na szczęście walczyć nie będą żołnierze w czołgach, ale rajdowcy zasiadający w terenowych autach, na motocyklach, quadach oraz w pojazdach UTV. Już 23 października startuje Baja Inter Cars, czyli rajd zamykający tegoroczny sezon cross country – nie tylko w Polsce, lecz także w rozgrywkach europejskich i czeskich. 

          Do pobrania:

    Informacja prasowa nr 1


 

« powrót