Startujemy za
Lokalizacja

Inter Cars

Inter Cars S.A.

 

 

 

 

Inter Cars SA – największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada obecnie 153 filii w kraju oraz 120 oddziałów w Europie (Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Włochy, Belgia, Rumunia, Łotwa). W ofercie Spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Motointegrator

 

 

 

 

W 2009 roku w ramach Inter Cars SA powstaje platforma internetowa Motointegrator.pl – rozwiązanie dedykowane serwisom godne XXI wieku. Portal umożliwia kontakt pomiędzy klientem poszukującym możliwości naprawy samochodu, a warsztatem jako punktem odbioru i montażu zakupionych części.

Inter Cars SA od zawsze był firmą zaangażowaną we wspieranie rozwoju sportów motorowych w Polsce. Jest między innymi właścicielem sieci warsztatowej Q-Service MotorSport i Q-Service Off-Road, współpracuje również z firmą VTG specjalizującą się w zwiększaniu osiągów samochodów. W ofercie spółki znajduję się również olbrzymi asortyment części dedykowanych dla Off-Road, tuningu i samochodów sportowych.

Inter Cars współpracuje m.in. z:

Krzysztofem Hołowczycem

Bartkiem Ostałowskim

Maciejem Oleksowiczem

Inter Cars SA wspiera też projekt „4x4”. Jest to jedyna polska impreza, gdzie na starcie obok siebie stają kierowcy terenówek, motorów, quadów i rajdowych samochodów ciężarowych. To nowa formuła i nowa jakość, która od 2009 roku na dobre zapisała się w kalendarzu rajdów terenowych. W rajdach tych biorą udział zarówno amatorzy, którzy szlifują swoje umiejętności lub stawiają pierwsze kroki w off-roadzie, jak i doświadczeni zawodnicy, których nazwiska można spotkać na największych rajdach terenowych.

Od 13 lat Inter Cars SA organizuje Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Imprezie tej zawsze towarzyszyły wydarzenia sportowe i prezentacje sportowych samochodów oraz motocykli. W roku 2012 Targi odbyły się razem z wielką imprezą o nowej formule o nazwie Inter Cars Motor Show. W jednym miejscu spotkali się najbardziej znani kierowcy rajdowi m.in. Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Krzysztof Hołowczyc, Maciej Oleksowicz. Z udziałem tych zawodników na płycie lotniska odbył się widowiskowy i niepowtarzalny Master Race z super odcinkiem specjalnym. Poza tym na gości imprezy czekały spektakularne pokazy kaskaderskie, drifty, pokazy w formie stunt oraz wyścigi równoległe na ćwierć mili.

Wielki Rajd

W kontekście sportów motorowych nie sposób nie wspomnieć o tegorocznej edycji Gali Mistrzów Warsztatu. Konkurs związany z Galą w tym roku nazywa się Wielki Rajd i jest firmowany przez Krzysztofa Hołowczyca. To nie jedyne sportowe nawiązania. Główny konkurs wspierany jest przez 3 dodatkowe promocje nazwane Odcinkami Specjalnymi. Nagrodą główną w każdym Odcinku Specjalnym jest uczestnictwo w niezwykłym spotkaniu motoryzacyjnym z udziałem Krzysztofa Hołowczyca, Maćka i Krzysztofa Oleksowicza, Bartka Ostałowskiego i Grzegorza Staszewskiego. Kto choć trochę interesuje się sportem motoryzacyjnym, zna te nazwiska i wie, że są one synonimem sportowej adrenaliny. Spotkania rozpoczynają się instruktażem i prezentacją kierowców, omówieniem trasy oraz zasad bezpieczeństwa.  Uczestnicy mają okazję skorzystać z następujących samochodów: SUBARU IMPREZA N14 STI I BMW 330ci E46, SUBARU TYPE-R STI. Głównymi atrakcjami w ramach tych spotkań to co-drive z Krzysztofem Hołowczycem oraz uczestnictwo w profesjonalnie przygotowanym wyścigu sportowymi BMW, w którym udział biorą wszyscy goście. Oprócz tego uczestnicy mogą poczuć i zobaczyć wirujący taniec dwóch samochodów Mazda RX7, Nissan Skyline, podczas niesamowitego driftu.

 

Trailer po Oesie 1 from Inter Cars Marketing Services on Vimeo.

 

 

Więcej informacji na temat Wielkiego Rajdu na www.icms.eu .

Zobacz film ze spotkania motoryzacyjnego (link: http://icms.eu/Media)

Zobacz zdjęcia ze spotkania motoryzacyjnego (link: http://icms.eu/GaleriaSpotkanieI)

 

Motointegrator i Hołowczyc łączą siły

Od początku 2013 roku Krzysztof Hołowczyc jest ambasadorem brandu Motointegrator. Jako sportowiec wywodzący się z rajdów samochodowych, idealnie pasuje do charakteru marki, która ma ścisły związek z motorsportem. Popularny Hołek wesprze komunikację w mediach internetowych, a także podczas eventów offline organizowanych dla fanów motoryzacji. 
 

 

„Z Motointegratorem nasze drogi zeszły się już na początku jego istnienia, bowiem we wrześniu ubiegłego roku wystartowałem w ich barwach w Master Race podczas Inter Cars Motor Show, a kilka tygodni później w czasie 69. Rajdu Polski utworzyliśmy zespół razem z Krzysztofem Oleksowiczem, właścicielem Inter Cars SA. Od pierwszego kontaktu z Motointegratorem i Inter Cars czułem niezwykły entuzjazm i pasję ludzi tworzących te przedsięwzięcia. Teraz cieszę się, że wezmę udział w budowaniu bardzo dynamicznej i innowacyjnej marki, której istota jest tak bliska mojej motoryzacyjnej pasji. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zmienić internetowy rynek usług motoryzacyjnych w Polsce”.

Motointegrator to projekt grupy Inter Cars. Serwis jest platformą, która nie tylko umożliwia zakup części, opon i akcesoriów samochodowych, ale również ich montaż w jednym z ponad 5000 warsztatów sieci Inter Cars. Od czasu premiery (1 września 2012) stronę www.motointegrator.pl odwiedziły ponad 3 miliony użytkowników. Ten wynik daje jej pierwsze miejsce wśród internetowych sklepów motoryzacyjnych.

 „Dla nas, jako nowej marki na rynku, współpraca z Krzysztofem otwiera możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jest uosobieniem idei, którą chcemy promować jako marka. Wielokrotnie udowadniał jak dużo pracy wymaga dążenie do sukcesu, a ambicja i gra fair play są od wielu lat kojarzone z jego osobą. Taki właśnie kierunek obraliśmy tworząc markę Motointegrator.”  Tak podsumował decyzję o podjęciu współpracy Krzysztof Soszyński, v-ce prezes Inter Cars SA.

Marka prowadzi również działania społecznościowe związane z komunikacją na portalu Facebook -www.facebook.com/MotoIntegrator oraz na swoim blogu – www.300kucy.pl. To tam właśnie fani Motointegratora i czytelnicy bloga będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z popularnym Hołkiem.

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej utytułowanych i z pewnością najbardziej znany polski kierowca rajdowy. Wielokrotny mistrz Polski, mistrz i wicemistrz Europy. Na swoim koncie ma również kilka rekordowych wyników w historii polskiego sportu samochodowego, m.in. 6 miejsce w zaliczanym do WRC 66. Rajdzie Polski (2009) oraz dwukrotnie 5. miejsce w legendarnym rajdzie Dakar (2009, 2011). Od wielu lat Hołowczyc należy do najlepiej rozpoznawanych polskich sportowców.

 

 

« powrót
 
Wyniki online Results online